Przejdź do treści

Zespół

Zespół EcoMS Consulting tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem pracy w przemyśle oraz firmach doradczych zajmujących się szeroko rozumianą problematyką zarządzania. Nasi specjaliści są doświadczonymi praktykami, którzy na co dzień pracują nad realizacją projektów w przemyśle, dzięki czemu nasza wiedza nie jest czysto teoretyczna i zaczerpnięta z książek. Nasza praca to przede wszystkim zbiór praktyk i doświadczeń.

Usługi o wyjątkowej jakości mogą zapewnić klientom tylko wyjątkowi pracownicy. Dobierając naszych trenerów, audytorów i konsultantów kierujemy się koniecznością zapewnienia wszechstronnej i profesjonalnej obsługi Klienta. Dostrzegamy konieczność nieustannego rozwoju naszych pracowników, na każdym etapie ich ścieżki zawodowej. Dlatego stawiamy na ludzi chcących stale podnosić swoje kwalifikacje, którym nieobce są wymogi współczesnego biznesu.

 

Członkowie zespołu

Zdjęcie Aleksandra Myśkowa

Aleksander Myśkow

Prezes

Prezes zarządu EcoMS Consulting, absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego (MBA).

Czytaj więcej
Zdjęcie Anny Kominek

Anna Kominek

Dyrektor

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej wydziału Inżynierii Środowiska oraz studium Systemy Zarządzania na wydziale Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Czytaj więcej
Zdjęcie Piotra Kowalskiego

Piotr Kowalski

Dyrektor

Konsultant, audytor i trener z ponad 25 letnim doświadczeniem w obszarach bezpieczeństwa, środowiska, awarii przemysłowych, ochrony przeciwpożarowej.

Czytaj więcej
Zdjęcie Andrzeja Kwocza

Andrzej Kwocz

Dyrektor Działu Doradztwa i Szkoleń

Trener, audytor, konsultant ds. systemów zarządzania, absolwent Politechniki Wrocławskiej, autor publikacji dotyczących systemów zarządzania. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu, doskonaleniu i audytowaniu systemów ISO.

Czytaj więcej
Zdjęcie Rafała Bałysa

Rafał Bałys

Dyrektor Działu Prawnego

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Audytor i ekspert z 17 letnim doświadczeniem w zakresie wymagań prawnych z obszarów ochrony środowiska,

Czytaj więcej
Zdjęcie Radosława Goneta

Radosław Gonet

Dyrektor ds. rozwoju

Ekspert z zakresu bezpieczeństwa maszyn. Doktor nauk technicznych w dziedzinie bezpieczeństwa pracy.

Czytaj więcej
Zdjęcie Grzegorza Brylonka

Grzegorz Brylonek

Specjalista ds. prawnych

Trener, konsultant, audytor oceny zgodności z wymaganiami prawnymi. Od 13 lat w EcoMS Consulting. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w przemyśle, konsultingu i doradztwie.

Czytaj więcej
Zdjęcie Krzysztofa Gila

Krzysztof Gil

Specjalista ds. prawnych

Absolwent Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Audytor wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czytaj więcej
Zdjęcie Anny Pięty

Anna Pięta

Specjalista ds. prawnych

Absolwentka Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, studiów podyplomowych Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz technik bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie zarządzania bezpieczeństwem w środowisku pracy.

Czytaj więcej
Zdjęcie Magdaleny Masternak

Magdalena Masternak

Specjalistka ds. prawnych

Absolwentka Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w konsultowaniu, audytowaniu oraz weryfikacji wymagań prawnych dla przedsiębiorstw.

Czytaj więcej
Zdjęcie Moniki Marczak-Żynkin

Monika Marczak-Żynkin

Specjalistka ds. prawnych

Magister japonistyki, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Certyfikowany audytor systemów ISO 9001 i ISO 14001.

Czytaj więcej
Zdjęcie Sylwii Stanowskiej

Sylwia Stankowska

Specjalistka ds. prawnych

Absolwentka Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Czytaj więcej
Zdjęcie Aleksandry Ciesielskiej

Aleksandra Ciesielska

Koordynatorka projektów bezpieczeństwa przemysłowego

Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej, w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czytaj więcej
Zdjęcie Piotra Milera

Piotr Miler

Koordynator projektów bezpieczeństwa przemysłowego

Absolwent Wydziału Ochrony Środowiska WSEiZ w Warszawie oraz studiów podyplomowych CIOP w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czytaj więcej
Zdjęcie Joanny Greinert

Joanna Greinert

Specjalistka ds. systemów zarządzania

Magister Zarządzania o specjalnościach menadżer bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zarządzania zasobami ludzkimi, absolwentka studiów podyplomowych z coachingu i mentoringu.

Czytaj więcej
Zdjęcie Anny Kletowskiej

Anna Kletowska

Asystentka Biura Zarządu

Z wykształcenia animator społeczno-kulturalny oraz manager zasobów ludzkich z wieloletnią praktyką. Odpowiedzialna za szeroko rozumiany „back office”: administracja, faktury, zamówienia oraz organizacja sprawnego funkcjonowania naszego biura.

Czytaj więcej

Baza Esqula

Zostań klientem Esqula i korzystaj z benefitów

Dowiedz się więcej

Szkolenia EcoMS

Szeroka baza szkoleń otwartych i dedykowanych dla firm

Zobacz ofertę szkoleń